Microsoft Office 365 dla firm zapewnia wszystkie popularne narzędzia pakietu Office, takie jak Word, Excel, PowerPoint i Outlook, gdziekolwiek i kiedykolwiek ich potrzebujesz. Wygodny magazyn plików online OneDrive pozwala udostępniać, współtworzyć i edytować dokumenty w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca. W usłudze Office 365 znajduje się aplikacja Sway, która pomaga tworzyć raporty, prezentacje i inne dokumenty bezpośrednio na telefonie, tablecie lub w przeglądarce.
 
 

Pracuj w dowolnym miejscu, o każdej porze i na dowolnym urządzeniu

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w podróży, możesz korzystać ze znajomego zestawu narzędzi biurowych najwyższej jakości. Aplikacje pakietu Office — zawsze w najnowszej wersji — umożliwiają tworzenie, edytowanie i udostępnianie plików innym osobom w czasie rzeczywistym przy użyciu komputera PC lub Mac albo urządzenia z systemem iOS, Android lub Windows.

 

Narzędzia dla profesjonalistów

Dodaj nazwę swojej firmy do adresu e-mail klasy biznesowej, aby pomóc w budowaniu rozpoznawalnej marki, i promuj swoją firmę przy użyciu tworzonych z łatwością dostosowanych materiałów marketingowych. Buduj lepsze relacje z klientami i współpracownikami dzięki szerokiej gamie narzędzi do komunikacji, od poczty e-mail i wiadomości błyskawicznych, przez funkcje społecznościowe aż po konferencje wideo.

 

Narzędzia do pracy zespołowej

1 TB przestrzeni dyskowej na użytkownika zapewnia wystarczającą ilość miejsca na wszystkie pliki. Ponadto przechowywanie plików online umożliwia udostępnianie ich osobom z firmy i spoza niej, niezależnie od tego, gdzie i nad czym pracujesz. Natomiast dzięki funkcjom wieloosobowej komunikacji wideo w jakości HD, udostępniania zawartości, kalendarzy udostępnionych i czatu zespołu cały Twój zespół będzie zawsze na bieżąco.

 

Narzędzia wspierające działalność biznesową

Zwiększ możliwości swojej firmy, zapewniając jej narzędzia do zarządzania relacjami z klientami. Lepiej zarządzaj firmą dzięki łatwym metodom zarządzania terminami spotkań z klientami.

 

Łatwe konfigurowanie i zarządzanie

Instrukcje krok po kroku umożliwiają łatwe skonfigurowanie użytkowników i szybkie rozpoczęcie korzystania z usług. Możesz zarządzać wszystkimi usługami za pomocą łatwego w użyciu centrum administracyjnego, dostępnego z dowolnego miejsca. Usługa Office 365 uwalnia Cię od obsługi informatycznej, zapewniając nieprzerwane działanie i aktualność wszystkich usług.

 

Uzyskaj usługę Microsoft Office 365 dla swojej firmy

Zapytaj nasz dział sprzedaży o opcje i cennik

 

Oferujemy pełen zakres produktów Microsoft i usług z nimi związanych oraz kompleksową obsługę informatyczną firm: dowiedz się więcej